Čas pro hrdiny

Jerson
10.8.2009 17:29
Seznam agentů Omegy a jejich posudky z misí
5.5.2010 17:19 - Nerhinn
To aby si Sirien s tím posudkem pospíšil, i když se budu snažit jó moc, zázračně pozitivní od Imogen asi nevykouzlím.
6.5.2010 12:38 - Hike
Jenom zpráva, která pravděpodobně mnoho z vás nezaujme, ale konečně jsem dopracoval hlášení a posudky z mise Pražský Fantom.

Jenom tak bokem orientace na d20 a hledání obsahu souvisejícího s Omegou, je pro mě docela hrozná ... vlastně náhodně klikám a doufám, že se v takovém tom pravém panelu na straně objeví nějaké téma s Omegou a já se přes kliknutí tam budu moct dostat k něčemu co mě zajímá.
6.5.2010 12:58 - Naoki
Píše:
Jenom tak bokem orientace na d20 a hledání obsahu souvisejícího s Omegou, je pro mě docela hrozná

Stačí uplně nahoře kliknout na lištu CPH. Tím se ti objeví všechna témata související s Omegou
6.5.2010 13:00 - Merlin
Hike: jak je v pravo nahoře ta bílá kulička s nožičkou, to je lupa. Ten obdélníček vedle je políčko...do políčka zasaď písmenka O.M.E.G.A. (bez teček) a zmáčkni lupu...a uvidíš jak porostou

edit: nebo jak píše Naoki
6.5.2010 16:22 - Jerson
Já pořád klukům říkám, že mít tři lišty, z toho jednu úplně nahoře je velmi nepřehledné, ale oni to nechtějí předělávat. Takže pokud se chceš dostat přímo na CPH, potažmo Omegu, zadej adresu http://cph.d20.cz (žádné www. To taky lidi mate, tak to raději říkám.)

Díky za tu zprávu, přečtu si ji a vyvěsím. Stejně předělávám všechny zprávy do nových formulářů, tak to bude při jednom.

Nimcméně potřebuju, aby měl Merlin finální tvář pro svou postavu.
6.5.2010 18:59 - Hike
Děkuju Naokimu, tu vrchní lištu jsem bohužel předtím odignoroval, protože ve stejném místě se velice často na free hostingu objevuje reklamní proužek, tak jsem jej dále nezkoumal. Moje chyba.

Merline, co se týká hledání, ano nejsem až takový hlupák, abych nezkusil vyhledávání, na druhou stranu, vyzkoušeli jste to někdo a pak hledali v tom megaseznamu všeho možného? No nic, asi jsem jediný idiot ve Střední Evropě. :o)
6.5.2010 19:21 - Jerson
Nejsi, já tu taky málokdy něco najdu. A na tu lištu jsem některé lidi upozorňoval opakovaně, protože je velmi dobře ukrytá před pohledy.
7.5.2010 01:29 - sirien
Nerhinn píše:
To je jednoduché. Prapodivné existence do šesté, vraždící maniaky do první, normální lidi do druhé... zapomněla jsem na někoho? :)

tak zrovna mě si označila za vraždícího maniaka, ale jsem ze čtvrté.
Ale ano, ta šestá je fakt... divná.

Nerhinn píše:
To aby si Sirien s tím posudkem pospíšil

Ve světle těchto událostí... si pudu dát cígo a asi začnu hnedka psát. Nerad bych se se svým přítelem z první sekce loučil...
7.5.2010 01:31 - sirien
(jinak co se pamatuju měl Jers kdysi vizi že lidi ze stejné sekce spolu budou hrát častějc, takže se mise budou profilovat i podle sekce která se jich ujme. pak ale udělal tu chybu že do sekcí přiřazoval stylem "hra s první skupinou - první sekce. Se druhou - druhá sekce. Se třetí - třetí sekce - aniž by se rozmyslel, jestli ti hráči mají reálnější šanci hrát znovu společně (případně zda budou hrát vůbec ještě někdy) takže se to rozpadlo v takovou spíš formální anarchii...)
7.5.2010 09:04 - Jerson
Rozdělení do sekcí by fungovalo pouze v případě, že na stejné akce budou jezdit stejní lidé, kteří se mnou budou pravidelně hrát. To bohužel nefunguje, takže mé sekce jsou spíše formální a vlastně fungují proti původnímu smyslu.
A když jako první posudek (na tebe) zní "pevně doufám, že se s ním budu nucena setkávat co možná nejméně" a je od slečny, se kterou se setkáváš zdaleka nejčastěji (myšleno ze všech agnetů), tak by i jakákoliv snaha v tomto směru vyšla naprázdno :-)

Nicméně sekce byly kromě jiné myšleny i jako klasické herní skupiny, a ve chvíli, kdy Omegu začnou hrát další lidé s vlastními GMmi budou zase fungovat tak, jak mají. Výjimkou budou sekce s čísly 1 - 9, které jsou... pro speciální použití. A které tedy vedu sám :-)
7.5.2010 13:29 - Ebon Hand
Já už do druhé sekce nikoho nechci! Kohokoliv dalšího budu okázale ignorovat. :-)
7.5.2010 14:27 - Naoki
Píše:
Já už do druhé sekce nikoho nechci! Kohokoliv dalšího budu okázale ignorovat. :-)

Už dost bylo normálních lidí říkáš? :)
7.5.2010 14:37 - Jerson
Ebone, co bys nechtěl? Druhá sekce je nejméně zaplněná. Opticky vypadá první sekce menší, ale ... za tím jsou jiné důvody.
Nicméně mám v sekcích ještě místo a v případě nutnosti volnou osmou a devátou, takže žádný strach.
7.5.2010 14:53 - Merlin
Ebon: to je škoda...mohli jsem si zahrát
10.5.2010 14:55 - Ebon Hand
To můžeme tak jako tak... tohle byl spíš takový majetnický elitářský přístup, kdy moji dva parťáci stačí.. a co se zobákama..:-) (jinak, když ses ozval Merline, znamená to, že jsi nově v 2.?
A přiznejme si, lidi v některých sekcích nejsou normální..Jsou to vlastně lidi?
10.5.2010 15:02 - Jerson
Právě naopak - lidé jsou normální a tak se chovají, jak se chovají - někdy jako hlupáci, jindy jako šílení maniaci a občas jako rozumní jedinci :-)
Jo, a Merlin má číslo 24.
10.5.2010 19:29 - Fishbone
nechcete někdo prijet na vikend do budejic a zahrat si pac tady se porad nekdo jen na neco vymlouva:D muzu poskytnout i nocleh;)
10.5.2010 21:22 - Naoki
nebýt zkouškový tak o tom i zauvažuju...
10.5.2010 21:37 - Ebon Hand
Jersone, a ty se do týhle diskuze mazáků a zobáků proč motáš? Máš postavu? Nemáš! Takže já klidně můžu říkat, že v jinejch sekcích sice jsou agenti, ale nejsou to lidi! :-)
10.5.2010 21:50 - Jerson
Ebone, to víš, že mám postavu. K01. Pokaždé, když se agenti ptají "A kdo vlastně platí Omegu? Kdo za ní stojí?", tak je to K01. To že ho nikdo z agentů osobně nepotkal je druhá věc ;-)

V náborových materiálech Omegy jsou popsány různé požadavky, ale nikde se tam nepíše, že agent musí být člověk. A než se někdo zeptá, proč se nabírají i pitomci - elita se nedá vychovat, tak se musí vytřídit. Ostatně když K09 napíše "otestovat na dobrovolnících", tak je alespoň kde brát :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014469623565674 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
ČAS 0.07693886756897 secREMOTE_IP: 3.146.255.127