Čas pro hrdiny

Jerson
22.2.2012 16:58
Autorská citace #21
24.2.2012 17:19 - Nerhinn
No, dneska už bych taky reagovala jinak. Tedy... ve finále by se nic nezměnilo, ale tobě bych to podala hezčeji :)
Autorská citace #22
24.2.2012 22:10 - Jerson
Nebo jsi je mohla chvíli vodit za nos. Ale stejně ta scéna stála za to - když si přečetli o "lovci šediváků", tak valili oči :-)
Autorská citace #23
27.2.2012 12:58 - Gurney
Alnag píše:
Jako první mne napadlo třeba rozbití čtvrté stěny, ale netřeba asi být tak obskurní. On i takové předznamenávání budoucnosti se musí dělat dost blbě, když ti s tím šachují jiné skupiny. Stříhání děje v čase (různé časové roviny souběžně, vyprávění stylem filmu Memento nebo Dokonalý trik) atd. atd.

Sice z vlastní zkušenosti vím, že třeba střihy v čase jsou velmi efektní technika, ale rozhodně to není nutnost pro dobrou hru.
Autorská citace #24
27.2.2012 15:48 - Alnag
Gurney: No já to nemyslel tak, že je to nutnost. Jen jsem upozorňoval na to, že to má i jistá úskalí nebo omezení. Nebylo to míněno jako výtka, spíše jako omezení. Já si třeba s tímhle rád hraji a asi bych se nerad nechal takhle okleštit.
Autorská citace #25
27.2.2012 19:46 - Jerson
Ona by práce s časem šla zakomponovat i tak bez větších potíží, protože se týká jedné skupiny a tak jako tak je obtížné předvídat, co se doopravdy stane v delším časovém horizontu.
Možná by mi pomohl konkrétní případ použití takového předznamenávání budoucnosti, který by měl způsobovat potíže, abych si to dokázal představit (a případně posoudit, jak moc by to mohlo vadit v multikampani.)
Autorská citace #26
28.2.2012 15:53 - Ebon Hand
Já jsem používal dvě skupiny v opozici vůči sobě a s časovými střihy jsem neměl problémy, ale určitě byla výhoda v tom, že skupiny spolu nespolupracovali, takže nepotřebovali výsledky té druhé. A vlastně jen záporácká družina dávala neustále konkretizované budoucí plány svého zrůdného plánu. :-)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
ČAS neregistrovaní : 0.0028669834136963 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 45 >
ČAS 0.053486108779907 secREMOTE_IP: 54.198.52.8