Projekt Omega - agenti

Obsah článku:

A16 Thomas Metzinger

Číslo: 16


Hráč: Packa
Jméno: Thomas Aaron Metzinger von Löwenzahn
Rok narození: 1915
Stát: Německá říše
Pověření: Geheimdienst für Freiheit Bayerns
Specializace: starověká historie
mise název spolupracující agenti
M1
M4
M7
M13
M14
M15
M16
M17
M20
M22
M25
Rockfield
Hindenburg II

Barva z kosmu

Univerzitní přízraky

Oblast Stalinovo

Princezna Viktorie

Síně Valhally

Teslova věž

Hon na vlka

Návštěva u Messnera

Batman
A14 - A16
A14 - A16
A14 - A16 - A22 - A51 - A52
A15 - A16 - A44
A14 - A15 - A16
A14 - A15 - A16
A14 - A15 - A16
A16 - A21 - A22 - A42 - A45 - A62
A14 - A15 - A16
A14 - A15 - A16
A15 - A16 - A21 - A24 – A44
Posudek od A51
Případ: Barva z kosmu (M7)
Agent 16 je pravý muž na pravém místě. I když jeho národ nemám moc v lásce, získal si mě svou noblesou a smyslem pro čest. Mám pocit, že na něj se mohu při vyšetřování spolehnout.
Posudek od A15

Případ: Univerzitní přízraky (M13)
Agent 16 má zcela neskrývané antipatie k členům Dělnické strany, které nedokáže ovládat. Na misi zcela nesmyslně vyvolal hádku s důležitým kontaktem, která vedla ke ztrátě důvěry kontaktu. Tento nedostatek sebeovládání může být v budoucnu důvodem k selhání celé mise. Doporučuji důsledné pozorování a vyšetření psychiatrem.
Na misi byly téže pozorovány značné násilné sklony soudruha A16 - okamžitá likvidace neozbrojených studentů a neskrývaná touha zabít již zneškodněného hlídače (projevoval se jako oddaný stoupenec Dělnické strany).

Posudek od A44
Případ: Universitní přízraky (M13)
Práci s A16 mohu jedině chválit. Jeho schopnost týmového jednání je výborná, vyniká v získávání informací, i když jeho přístup je poněkud konfrontující - což nicméně podtrhuje jeho novinářské krytí. Obecně je jeho jednání s lidmi na velmi vysoké úrovni. Stejně dobrá se ukázala být jeho schopnost práce s brokovnicí.
Jediné v čem snad potřebuje dohnat nějaké nedostatky je práce v utajení, kdy se zbytečně vystavuje riziku se svou identitou, zejména ve své domovské zemi ovládané poměrně tvrdým režimem.
A16 má silný vztah ke své domovské zemi, Bavorsku, a netají se svým pozitivním vztahem k Bavorskému separatismu. Bohužel místy až příliš dává najevo své protinacistické smýšlení.
Obecně mohu říci že A16 je spolehlivý člověk a pokud mi bude krýt v nějaké další misi záda, ať už fyzicky v boji nebo při práci v utajení, tak si budu v klidu jistý svým bezpečím.
Posudek od A22
Případ: Barva z kosmu (M7), Teslova věž (M17)
S tímto agentem jsem již spolupracoval na misi M7. Silně vnímám jeho vojenskou výchovu a Pruský duch. S nadsázkou naleštěné holinky jsou důležitější než obsah žaludku. Je to typ vojáka. Jeho vůz je vždy vybaven dostatečným arsenálem a stále chodí vyzbrojen. Přes jistý rozdíl společenského stavu mezi námi, se mi s ním dobře spolupracovalo. Máme velmi podobné smýšlení. Je lepší se ptát přes mířidla, než naivně věřit v lidskost vyvrhelů. Osobně ho charakterizuji jako agenta praktika a muže činu.
Doporučuji výcvik boje beze zbraně, vidím zde jisté nedostatky, když nemá po ruce střelný arsenál.
Posudek od A45
Případ: Teslova věž (M17)
Agent 16 v sobě spojuje schopnost mluvit a schopnost jednat. Kladně hodnotím jeho materiální připravenost na špatné situace. Pokud bych si mohl na nějakou misi vybrat jednoznačně dávám přednost agentu 16, který je schopen jak mluvit tak střílet.
Doporučuji však aby byl vyslán na výcvik boje muže proti muži, protože jeho kvality v pěstním souboji nedosahují jeho kvalit při zacházení se zbraní.
Posudek od A21

Případ: Teslova věž (M17)
Agent 16 disponuje silným vozem a schopností vytáhnout z něj libovolnou zbraň, což může být velmi šikovné. Je pohotový a nejspíš i docela takticky založený.
Když ale před námi vrtulník rozprašoval neznámou látku nad městečkem plným nevinných lidí, nesnažil se zasáhnout ani neprojevil žádnou lítost.


Případ: Batman (M25)
Začínám mít pocit, že antipatie agenta 16 k nacistům, ač za normálních okolností morálně naprosto opodstatněné, začínají být Omeze poněkud k neprospěchu. Tedy, pokud by obsahem mise bylo jít někam a zabít každého nacistu, kterého potkáme, byl by 16 muž na pravém místě. Nicméně v situaci, kdy se lidé za sympatie k NSDAP běžně nepopravují, je spolupráce s ním o něco náročnější. To se týká jak jeho „vyjednávání“ s libovolnými nacisty, tak jeho vysvětlení, proč musíme jít zabít nacistického vědce. Abych mu ale úplně nekřivdila - v náročné situaci (pro něj dvojnásob) se mu podařilo proniknout do velení místní nacistické buňky a ukořistit pro naši misi zásadní dokument.
A24 Paolo Spoteli - foto Posudek od A24
Případ: Batman (M25)
Arogantní německý hejsek, který pro své vlastní stranické cítění je schopen vyvolat zbytečný konflikt. Neskrývá své antipatie vůči NDSAP, což může být problematické. V záchvatech nezvladatelného vzteku se netakticky vystavil střelbě. Doporučuji výcvik v taktice a střelbě. Jeho výsledky v obojím jsou tristní.
< A16 Thomas Metzinger >
A15 Alexandr Grabonov A18 Robin Nico
Napsal Jerson 05.08.2009
Diskuze k tomuto článku již probíhá, můžete se přidat zde.
Obsahuje 277 příspěvků.
ČAS 0.26224613189697 secREMOTE_IP: 3.236.68.118