Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
15.6.2024 12:57 - Log 1=0
Popravdě, taky mi to připadá spíš dojemné, než vtipné, ale na to tu nemáme vlákno.
Zejména to, jak mají u hry ten obrázek mrtvého spoluhráče, je...já to ani neumím popsat.

Ale sympatické je, jak se v dospělosti zlepšily jejich zdravotní návyky.

A taky vám to dítě vlevo dole připadá jako potomek Hráčky a Píšícího hráče?

EDIT: Reaguju na #5513 pokud se vám to zalomilo tak blbě jako mě.
16.6.2024 19:35 - Šaman
Log 1=0 píše:
A taky vám to dítě vlevo dole připadá jako potomek Hráčky a Píšícího hráče?

Rozhodně. Taky je vidět, že holka nehraje, prostě je s partou kde má přítele a dělá si svoje.
21.6.2024 21:18 - Necromancer
Chtěli jste vědět, jak se odehrál legendární souboj čarodějů v knize? Asi takhle a takhle. XD
25.6.2024 20:35 - Jezus
Log 1=0 píše:
EDIT: Reaguju na #5513 pokud se vám to zalomilo tak blbě jako mě.

Jak má ty kostky v tom pořadači na léky! lol :-D

Jinak už jsme se se skupinou bavili o tom ,že i když důchody budou nízké, tak vyhlídky nejsou tak špatné. Kdo potřebuje peníze, když se může scházet nad RPG (a sem tam si zahrát "staré hry", tj. ty dnešní, na které nemá čas, na super hardwaru za pusu) :-)

...

Btw Necromancerův souboj čarodějů mi připomněl hlášku z naší kampaně. Když jsme zjistili, že hlavní zápletka je o tom, že Raven Queen posílá své shadar-kai na "náš" ostrov, aby jím skrze prastarou technologii hnula blíže konkrétním pláním existence a mohla tak díky tomu přesunout svoji podstatu ze Shadowfellu jinam:

"Your goddess is so fat... že k přesunu mezi sférami pro ni musí shadar-kai přisunout ostrov!"
nebo:
"Your goddess is so fat... že aby se dostala z domu, musí způsobit konjunkci sfér!"

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0013070106506348 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
ČAS 0.081364154815674 secREMOTE_IP: 18.220.229.97